Zmanjšan obseg delovanja Vrtca Ribnica
Petek, 29 Januar 2021 09:39

Na podlagi Odloka o začasni prepovedi zbiranja ljudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja ter univerzalnih samostojnih visokošolskih zavodih (Uradni list RS, št. 12/21), Občina Ribnica preklicuje Sklep o določitvi izjem v času zaprtja vrtcev št. 602-1/2020 z dne 23.10.2020.

Vrtci v Jugovzhodni Sloveniji, kamor sodi tudi Vrtec Ribnica, bodo delovali v zmanjšanem obsegu. Zmanjšan obseg zagotavlja nujno varstvo za otroke, kadar je eden od staršev samohranilec, ali sta oba starša zaposlena v sektorjih kritične infrastrukture, zavodih s področja vzgoje in izobraževanja, zavodih s področja socialne varnosti, slovenski vojski in policiji.

Zaposlitev se ugotavlja na podlagi potrdila delodajalca.

Preklic Sklepa o določitvi izjem v času zaprtja vrtcev

 

Andraž Caserman, ravnatelj

 

 

Prosta mesta za otroke

Prosta mesta v našem vrtcu
lahko spremljate na portalu
Ministrstva RS za šolstvo in šport

------------------------------------------

Čakalni seznam 2021/2022

Na čakalnem seznamu 2021/2022 so otroci za katere vlogo smo prejeli do 15.3.2021.